Helmut Newton's SUMO

NameModelStockPrice
Discount 70%
Helmut Newton's SUMOProdáno
333 333 Kč
100 000 Kč
ISBNAuthorTranslatorPublisherLanguagePagesYear of publication
Helmut Newton Taschen
English6461999
WidthHeightWeight
50,00 cm70,00 cm 40,00 kg

Limitovaná edice 10 000 ks knihy, z nichž každý je číslován a signován Helmutem Newtonem. Součástí knihy je i speciální stojan, navržený Philippem Starckem.

Kniha je použitá, doporučujeme si ji prohlédnout osobně v knihkupectví.

SUMO je gigantická publikace v každém ohledu: je to pocta nejvlivnějšímu fotografovi 20. století, jenž je fascinující a kontroverzní zároveň. S rozměry 50x70 cm, váhou přibližně 30 kg a rozsahem 646 stran láme veškeré dosavadní rekordy. Jedná se tedy o vskutku unikátní publikaci!

SUMO, editovaná June Newtonovou, představuje rozsáhlý výběr více než čtyř set fotografií, z nichž většina je publikována poprvé a které reprezentují všechny aspekty Newtonovy výjimečné fotografické kariéry: od ohromujících módních fotografií, které ukázaly cestu dalším generacím fotografů, až po jeho akty a portréty slavných osobností.

Navzdory jeho oblíbené japonské disciplíně, jež byla inspirací pro název tohoto kolosálního díla, nemusí jeho hrdý vlastník s knihou nikterak zápasit. Philippe Starck pro ni navrhl speciální stojan, díky němuž ji můžete pohodlně vystavit i prohlížet.

Číslo: 00273

Kniha je použitá, doporučujeme si ji prohlédnout osobně v knihkupectví.

Původní cena: € 12.500,-

Načítám data