Plošná věc / Flat Thing. 20. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2013

NameModelStockPrice
Plošná věc / Flat Thing. 20. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2013KAVKA0041
190 Kč
ISBNAuthorTranslatorPublisherLanguagePagesYear of publication
9788074371202Martin DostálJan Richter Kant
Czech + English 1482014
WidthHeightWeight
19,00 cm21,50 cm 0,40 kg

Publikace byla vydána jako obvykle k posledně proběhlému, tentokrát 20. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu “dílna“.

Publikace byla vydána jako obvykle k posledně proběhlému, tentokrát 20. jubilejnímu Mikulovskému výtvarnému sympoziu “dílna“. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje kvalitní reprodukce děl, jež se stala součástí sbírky současného umění města Mikulova, dokumentární fotografie z průběhu akce a odborné zhodnocení zpracované zúčastněnými teoretiky Martinem Dostálem a Jiřím Ptáčkem.

Autory rozhovorů s protagonisty 20. ročníku: Margitou Titlovou Ylovsky, Jiřím Sobotkou, Evou Eisler, Antonínem Kratochvílem, Jiřím Davidem, Petrem Zubkem, Milenou Dopitovou, Liborem Lípou a Kristýnou Kašparovou jsou právě zmínění Martin Dostál a Jiří Ptáček, kteří na stránkách publikace diskutují také vzájemně. Své texty přidali starosta města Rostislav Koštial a kurátor ročníku Libor Lípa.

Načítám data