Spouštíme pro Vás nové webové stránky. Za případné dočasné chyby se předem omlouváme. V případě jakýkoliv problému nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme

Obchodní podmínky

 

Ceny a daně

Ceny v katalogu obsahují DPH. Pro mezinárodní zásilky se DPH vypočítává v procesu objednávky dle destinace plátce.

Částka za poštovné a balné se určuje podle váhy knihy, způsobu platby a místa dodání.

Importní clo pro zásilky do zahraničí platí příjemce.

Vrácení zboží

Pokud nebudete s naší zásilkou spokojeni, je možné ji po domluvě ve lhůtě dvou týdnů vrátit v původním stavu, bez udání důvodu. Peníze budou vráceny po odečtení nákladů na poštovné.

Objednávky

Automatické potvrzení objednávky znamená, že objednávka byla přijata a postoupena k dalšímu zpracování. Vyrozumění o tom, že zásilka byla expedována nebo je připravena k osobnímu odběru, obdrží zákazník v dalším e-mailu.

Možnosti platby

V České republice zasíláme knihy buď na dobírku, po platbě na paypalový účet, zaplacení kartou přes on-line platební bránu či převodem na bankovní účet. Při osobním odběru lze platit v hotovosti v českých korunách, nebo platební kartou. Objednávka zásilek do zahraničí může být vyřízena pouze po platbě na paypalový účet nebo po platbě kartou přes on-line platební bránu.

Dodání

Zboží expedujeme jednou týdně. Expedice objednávek začne teprve ve chvíli, kdy bude na účet nakladatelství připsána platba. V případě dobírky čekejte během tří až pěti pracovních dní balíček České pošty. V případě objednání dopravy kurýrem bude čas doručení zvolen po předchozí dohodě se zákazníkem. Zboží je také možno osobně odebrat v našem obchodě na adrese Krocínova 5, Praha 1, kdykokliv během otevírací doby.

Mezinárodní zásilky jsou expedovány zpravidla během jednoho týdne od přijetí objednávky.

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod shromažďuje osobní údaje zákazníků  pouze za účelem identifikace klienta v poštovním a platebním styku. Chrání Vaše data jako důvěrná a nebude je poskytovat třetím stranám.

Reklamace

Případné oprávněné reklamace budou vyřizovány dle obchodního zákoníku.

Prodávající

K-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura s. r. o.
Kamenická 544/21
17000 Praha 7
ČR

IČ: 02905272

DIČ: CZ02905272

Price & Tax

For your convenience we have provided a calculation facility in your shopping bag - simply select the country destination for your order and we will calculate the shipping price and Value Added Tax. Please note that VAT is calculated during check out and is included only if the destination country indicated on the shipping address requires it (European Union). 

Your local import duties may be payable on receipt.

Returns

If you are not satisfied with your purchase you can return it for any reason upon reaching an agreement that the book is in the original condition and within the time period of two weeks. The money will be refunded after deducting the cost of postage. 

Ordering

Orders are processed as they arrive. 

The automatic order confirmation means that the order was accepted but it does not confirm that the book is available. We will send you a confirmation after checking the actual state of the warehouse. 

Payments

In the Czech Republic, we send books either as “Cash on Delivery“ or after payment is received to our PayPal account.

For delivery abroad we accept orders only after payment is received to PayPal account. The shipping of orders paid to PayPal starts after the payment is credited to the publisher’s account.

There is a wait of three to five business days for the package to be delivered in Czech Republic and one to two weeks for international orders.

Privacy

The on-line shop collects the customers‘ personal information in order to identify the client in the postal and payment systems. The data is protected as confidential and will not be provided to any third parties.

Any legitimate complaint will be dealt with according to the Commercial Code.

Seller

K-A-V-K-A knižní a výtvarná kultura s. r. o.
Kamenická 544/21
17000 Praha 7
Czech Republic

Reg. No. 02905272

Načítám data